OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Naši partneři

Spolupracujeme s firmami, které mají vlastní bohatou historii a jsou ověřené spokojenými zákazníky, viz. Seznam níže. Dále dokážeme zajistit firmy, které Vám zpříjemní cestu domů jako např. stěhování, úprava zahrad, dokončování interiérů, včetně systému chytrý dům.

 

 

 

 

Rodinné domy EUROLINE - v současné době jsme jediným regionálním zástupce pro Brno a okolí zabývající se výstavbou rodinných a bytových domů. Společnost Euroline dodává typové projekty rodinných i bytových domů, včetně jejich výstavby na klíč. V nabídce společnosti Euroline jsou pasivní domy, nízkoenergetické domy, bungalovy, patrové domy, samostatně stojící domky, dvojdomy a řadové domy. Rodinné domy EUROLINE  jsou navržené z tradičních zdících materiálů, které nejlépe splňují představy našeho stavebníka a jsou dostupné na celém území republiky, naše společnost ovšem umí postavit i variantu dřevostavby. Vše záleží na klientovi.

 

 

Značka BRAMAC se v České republice stala symbolem kvality, spolehlivosti a jistoty. Každým dnem přibývají klienti, kteří svěřili bezpečí svého domova této značce. Spokojenost zákazníka díky kvalitě a servisu je filozofií naší firmy od samého začátku. Pro dosažení tohoto cíle neustále vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme výrobky v takové kvalitě, která splňuje požadavky našich zákazníků. Jsme neustále připraveni hledat ta nejlepší řešení pracovních a výrobních postupů a navazovat tak na historii společnosti i udržovat prestiž značky BRAMAC.

 

 

Skupina Knauf patří k předním výrobcům stavebních materiálů a systémů v Evropě i mimo ni. Dnes má společnost Knauf zastoupení na všech pěti kontinentech ve více než 70 zemích a přibližně 220 výrobních podniků a prodejních organizací. Výrobní závody Knauf vyrábějí moderní systémy pro suchou výstavbu, omítky a příslušenství, tepelně-izolační vrstvené systémy, barvy, lité podlahy a podlahové systémy, stroje a nářadí na zpracování těchto výrobků i izolačních materiálů. V roce 2014 dosáhla skupina Knauf se svými cca 26 500 zaměstnanci v celém světě obratu 6,4 mld. Euro.

 

 

Společnost Českomoravský beton, a. s. je holdingovou společností, která prostřednictvím vlastních betonáren a dceřiných společností dodává transportbeton v široké škále pevnostních tříd a druhů na území České a Slovenské republiky. Hlavní činnost – výrobu transportbetonu – doplňuje o výrobu prefabrikátů, litých podlahových směsí, zdicích malt, dále poskytuje služby zahrnující dopravu a čerpání betonových směsí a zkušebnictví a poradenství v oblasti technologie betonu.