Stavba na klíč

Cena stavby na klíč zahrnuje provedení následujících (pro více informací rozklikněte)

Základy a základové pásy

 Základové pásy beton třídy C12 šířka 30 cm hloubka 550 mm. 1x ztracené bednění 250/250/500 mm po obvodu. Základová deska beton třídy C15 120 mm včetně vyztužení KARI 150/150/4, položení odpadů a veškerých prostupů (voda, chráníčka na přívod el.) vyvedené 1 mb od základové desky.

Obvodová konstrukce

Dřevěné KVH hranoly 60/160 mm vyplněné tepelnou tvrzenou izolací 140 mm, opláštěné OSB deskou 4PD 12 mm. Z venkovní strany fasádní kontaktní zateplovací systém pol. EPS70F 100 mm se stěrkou a perlinkou + probarvená akryl. omítka 1,5mm. Z interiéru parozábrana s přelepenými spoji a sádrokartonová ocelová konstrukce opláštěná sádrokartonovými deskami za kterou vzniká instalační mezera na rozvod elektřiny a vody

Podlaha

Přízemí – podlahová krytina (plovoucí podlaha do ceny 550 Kč / m2), Miralon 2 mm, Podkladní vrstva 40 mm, Tepelná izolace polystyren 2 x 60 mm a hydroizolace základové desky

Příčky

Sádrokartonová ocelová konstrukce vyplněná izolací (vatou) opláštěná sádrokartonovými deskami

Příčky nosné

Dřevěné KVH hranoly 60/100 mm vyplněné izolací oboustranně opláštěné OSB deskou 4PD 12 mm na které je následně namontována sádrokartonová deska.

Vodorovné konstrukce

Dřevěné stropní KVH nosníky 60/220 mm, s tepelnou izolací a záklopem z OSB desek 4PD tl.22 mm sádrokartonový podhled na ocelové konstrukci.

Střešní konstrukce

Střešní krytina betonová, latění 40×50 impregnované, kontaktní difuzní fólie, nosná konstrukce střechy, tepelná izolace 340 mm PE fólie, ocelová konstrukce podhledu + sádrokarton, malba bílá deskami.

Výplně otvorů

Okna a balkonové dveře plastová bílá, z šestikomorových PVC profilů a mikroventilací, zasklení izolační trojskla. Vstupní dveře plastové bílé celoplošně prosklené pískovaným sklem. Parapety vnitřní bílé plastové, venkovní bílé Zn plech.

Úprava povrchů

Vnější stěna – zateplovací systém v určené barvě bez příplatku světlý odstín a zrnitosti 1,5 mm. Vnitřní stěna lepidlo, perlinka a vnitřní štuková omítka. Podlaha garáže cementový potěr. Plovoucí podlaha do ceny 250 Kč/m2.

Malby

1x penetrace nátěrem, 2x bílý nátěr od firmy HET

Nátěry

Kovové konstrukce syntetickou barvou, dřevěné pohledové prvky lazurovacím lakem, stavební řezivo (mimo KVH) impregnačním nátěrem.

Obklady

Keramický obklad koupelny a WC od výrobce Rako do 450 Kč/m2 dle výběru spárovací hmota, barva dle výběru a dohody od výrobce Ceresit výška obkladu v koupelnách 2000 mm, na WC 1500 mm. Změna výrobců vyhrazena.

Dlažba

Keramická dlažba RAKO do 550 Kč/m2 barva dle výběru, spárovací hmota dle výběru a dohody od výrobce Ceresit, lepení vnitřní dlažby na stavební lepidlo, dořezávaný sokl o výšce 80mm z dlažby začištěný zaštukováním.

Vnitřní kanalizace

Rozvody z materiálu PVC-HT, ležatá kanalizace z materiálu PVC-KG.

Vnitřní vodovod

Rozvod vody PPR s izolací potrubí Tubex nebo Mirelon.

ZTI zařiz. předměty

 Umyvadlo, vana akrylátová 170×70 cm , sprcha dlažba + konstrukce ze sádrokartonu obložená obkladem bez dveří, WC geberit vč. prkénka plast bílé a stop tlačítka.

Topení

Elektrické – standardně je používán přímotop v kombinaci s podlahovým topením.

Schodiště

Jednoduché dřevěné schodiště s dřevěnými stupnicemi bez podstupnic, půdní schody dle dohody.

Izolace proti vodě

Hydroizolační pás z modifikovaného asfaltu, stěrková izolace koupelen stěrka tl 5 mm s možností přímého lepení obkladů a dlažby.

Elektroinstalace

Vypínače a zásuvky tango bílé barvy, rozvaděč plastový bílé barvy, samostatné jištění pro automatickou pračku, myčku a sporák. V místnostech vždy 3x dvojzásuvka a 1x vypínač u kuchyňské linky dle dohody za příplatek.

Truhlářské a klempířské konstrukce

Truhlářské konstrukce – vnitřní dveře hladké, foliované, odstín BUK, obložkové zárubně. Kování a klika.
Klempířské konstrukce – zinkový plech tl 0,6 mm okapy, svody. Vnější parapety jsou dodávány od výrobce oken v provedení Zn. plech.

Celková tloušťka obvodové stěny je 390mm se součinitelem prostupu tepla UN=0,14 W/m2K.

Klíč