Nabízíme vám

Pokud nemáte vlastní pozemek, rádi Vám doporučíme prověřenou realitní kancelář, která má tyto pozemky v nabídce, ale nejen to, důkladně prověříme, že se na něm dá skutečně stavět a neskrývá žádná rizika do budoucna. Tuto službu Vám poskytneme i v případě, že jste si již pozemek vyhlédli.

 Provedeme terénní úpravy, přípojky a inženýrské sítě tak, aby se nový dům mohl opravdu připojit. Nenecháme přípojky jen na hranici pozemku. Uděláme základovou desku a po jejích technologickém zatvrdnutí postavíme dům.

 Domy stavíme do stádia dokončenosti, které si určíte. Většinou hrubá stavba, uzavřená hrubá stavba a stavba na klíč. Vše podle domluvy.

 Jsme schopni poskytnout i další služby po dokončení stavby, např.: hladké terénní úpravy, založení zahrady apod.

Rodinné domy jsou nejlepší volbou pro všechny stavebníky, kteří chtějí nejen moderně bydlet, ale chtějí zároveň jistotu. Všem klientům garantujeme nejen špičkovou kvalitu, ale především pevnou cenu o pevný termín dokončení. Díky unikátním vlastnostem konstrukce domu můžeme poskytnout záruku 30 let na konstrukci domu. Veškeré technologické postupy a používané komponenty jsou vyzkoušené a ověřené. Spolupracujeme jen s těmi nejlepšími a zkušenými dodavateli, jejichž komponenty jsou prověřeny náročným evropským trhem a mohou tak zaručit nejvyšší kvalitu.