Vše pro spokojeného zákazníka

V současné době, kdy je trh pro zákazníka natolik nepřehledný, že si nejen nedokáže vybrat realizační firmu bez rizika, ale ani zajistit vhodnou parcelu bez závad, tedy stavební, nebo spíše bez problému zastavitelnou, pohlídat financování akce apod. JSME SE ROZHODLI, že Vám pomůžeme a využijeme přitom našich dlouhodobých profesních zkušeností právě v tomto oboru, aby jste měli 100% jistotu, že vše proběhne tak, jak má.


Doporučíme Vám důkladně prověřený pozemek, rádi Vám doporučíme prověřenou realitní kancelář, která má tyto pozemky v nabídce. Zjistíme, jestli na něm nehrozí riziko, např: ochranná pásma, budoucí stavby v okolí, věcná břemena, nebo jiné skutečnosti, které by Vám při vlastní stavbě nebo i v budoucnu mohli zkomplikovat život. Finanční připravenost je samozřejmá, máme velké možnosti u různých bank a stavebních spořitelen. Bez toho by to samozřejmě nešlo.

Doporučíme Vám vhodný projekt v rámci spolupráce se společností Euroline s.r.o., který je prověřen praxí a rád se přizpůsobí Vašim požadavkům a přáním. Zajistíme stavební povolení. Není to často jednoduché a pro člověka, který to nikdy nedělal to může znamenat riziko, že si naběhne na nepoctivého, nebo v lepším případě neschopného projektanta, který neumí jednat na úřadech a tím se Vám stavba neúměrně protáhne a pochopitelně prodraží. O peníze si umí říct všichni.

Jako další službu nabízíme revizi nemovitostí. Ne každý chce stavět nový dům, ale naopak touží po starší klasice, kterou si pak opraví. I tady je plno rizik, která nejsou na první pohled vidět a realitní makléř Vás na ně rozhodně neupozorní. My, jako nezávislá firma, ano, a nejen to. Rovnou Vám vyčíslíme sumu, v rámci které si bydlení dokončíte podle Vašich představ a doporučíme Vám některé dodavatele, či výrobky, se kterými máme dobré zkušenosti.

Pro ty, kteří chtějí bydlet v lokalitách, které již nenabízejí volné pozemky máme řešení. Zajistíme Vám pozemek, eventuálně dům k rekonstrukci, nebo se o to minimálně pokusíme.

pero